Wczytuję dane...
Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO GALERIABAJRON.PL:

WŁAŚCICIELEM SKLEPU JEST:

GALERIA BAJRON SYLWIA BAJRON

NIP 5781978179

REGON 366281449

ADRES SIEDZIBY FIRMY:

    NOWA WIEŚ 10A

   05-870 BŁONIE

1/ INFORMACJE OGÓLNE

* Kupującym w sklepie internetowym , może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna

* Warunkiem złożenia zamówienia w sklepie internetowym przez Kupującego jest zapoznanie się z niniejszym regulaminem i akceptacja jego postanowień w czasie realizacji zamówienia.

2/ ZASADY ZAMAWIANIA:

* Zamówienia mogą być składane 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu poprzez witrynę www.galeriabajron.pl

* Na wszystko wystawiam fakturę lub paragon

 * Kupujący ma prawo do wglądu w swoje dane, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia oraz wyraża zgodę na ich przetwarzanie w celach związanych z realizacji zamówienia.

 * Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza.

Wszystkie ceny podane w sklepie internetowym  są cenami brutto (zawierają podatek VAT

3/ FORMY PŁATNOŚCI:

* Przelew na konto  nr konta mbank : 02 1140 2004 0000 3602 7662 8319

* Płatność za pobraniem

* Pay pal

*Payu

* Gotówka przy odbiorze osobistym

4/ WYSYŁKA

Kurier DHL lub INPOST

* Za pobraniem 18 zł

* Wpłata na konto 15zł

5/ ZWROT I PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

*

Zwrot towaru jest możliwy tylko wówczas, gdy towar jest sprawny, nieuszkodzony, kompletny, nie nosi śladów użytkowania i pozostaje w oryginalnym opakowaniu jeśli takie posiada.
 
Zwracany towar należy odesłać razem z fakturą oraz oświadczeniem zwrotu, w oryginalnym nieuszkodzonym opakowaniu jeśli produkt takie posiada
czas na zwrot 14dni
       WAŻNE  ZAŁĄCZYĆ KILKA ZDJĘĆ PRODUKTU-można sms na tel 696038964
 
Zwracany towar należy odesłać na własny koszt, dlatego też nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do naszej siedziby na koszt odbiorcy.
 
Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków galeriabajron gwarantuje zwrot kwoty zgodnie z art.7 ust.3 zd.4 ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Pieniądze zostaną zwrócone zgodnie z powyższą Ustawą w ciągu 14 dni przelewem bankowym na konto wskazane przez Kupującego.
 
Prawo odstąpienia od umowy nie obowiązuje gdy produkt posiada uszkodzenia zewnętrzne, mechaniczne. Przed odebraniem przesyłki  od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. Ważny jest stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody.Czasem również zdaża się ,że towar w środku ulegnie uszkodzeniu a opakowanie zewnetrzne jest w idealnym stanie, również należy spisać protokół szkody
6/ REKLAMACJE:

1. Klientowi przysługuje prawo złożenia reklamacji zarówno odnośnie wykonania umowy sprzedaży jak i wykonania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. W razie stwierdzenia występowania wady rzeczy sprzedanej Sprzedający ponosi odpowiedzialność określoną w szczególności w przepisach art. 556 i 556[1]-556[3] Kodeksu cywilnego. 

2. Zgłoszenie reklamacyjne powinno, aczkolwiek nie jest to wymóg rozpatrzenia reklamacji, zostać złożone na wypełnionym czytelnie formularzu zawierającym: 

- imię i nazwisko,

- numer zamówienia

- opis niezgodności towaru z umową,

- datę zakupu,

- protokół szkody,

- zdjęcia uszkodzenia towaru. 

3. W razie ewentualnych braków reklamacji uniemożliwiających jej rozpatrzenie Sprzedawca niezwłocznie powiadomi o konieczności jej uzupełnienia. 

4. Zastosowanie się do ust. 2 będzie stanowiło ułatwienie i pozwoli na sprawniejsze rozpatrzenie reklamacji. 

5. Reklamacje można składać mailowo pod adresem: felici_babini@wp.pl bądź telefonicznie pod numerem 696-038-964 , w dni robocze w godzinach od 9:00 do 18:00. 

6. Odpowiedź na zgłoszone żądanie zostanie udzielona w terminie 14 dni.6/ POSTANOWIENIA KOŃCOWE :

Dane Klientów sklepu będa wykorzystywane tylko do realizacji zamówień i prowadzenia statystyk sprzedaży. Nie będą one udostępniane żadnym firmom ani osobom trzecim. Będą przechowywane w sposób uniemożliwiający dostęp osobom niepowołanym, zgodnie z "Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych", DU nr 133 poz. 883.